Ať jde o mladou paní nebo kočičku, miminka jsou vždy očekávána s velikou netrpělivostí. Stázinka měla bříško jako půl sudu, ale miminkům se stále ven nechtělo :-)

Náš první porod proběhl 24.7.2005. Všichni jsme tento veliký den dlouho očekávali. Teoreticky jsme byli dokonale vybaveni, pan doktor byl připraven v případě nutnosti okamžitě dojet, rodina i široké okolí se co chvíli dotazovalo, jestli už je to tu. Pouze Stázinka byla stále ledově klidná a to nejen v období očekávání, ale i při samotném porodu. Vše proběhlo v pořádku a ve tři hodiny odpoledne již byla 4 kočičí miminka na světě..

 
pár minut po porudu              
              

Prvním pelíškem byla koťátkům veliká krabice od televize. Stázička se o své děti hodně bála a tak co chvilku probíhalo stěhování národů. Hrdá maminka si ale rychle zvykla a koťátka rostla jako z vody..

                
                Přestože kúťátka rostla a byla den ode dne větší a silnější, stejně si chodili k mamince na mňamku.

Rvačky a šarvátky byly to nejlepší na světě, taková pořádná rvačka ale pěkně vysílí a proto to chtělo náležitý odpočinek :-)

              
               Nejvíce se koťátkům líbilo v pracovně a nejlepším místem pro hry byly krabice, krabičky a stohy papíru...
                             

Ale jak už to bývá, každé děťátko, i to kočičí, musí jednou do světa. Když bylo našim drobečkům 13 týdnů, vyletěli z hnízda a dnes už jsou jistě ze všech velcí kluci a holka :-)

   

S rodiči některých našich koťátek jsme stále v kontaktu a čas od času nám posílají fotečky svých miláčků. Tady jsou obrázky jednoho našeho kočičího kluka. více >>>